Dijital dünyada yılların verdiği deneyim ve sayısız başarı ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz

Telefon & WhatsApp

0544 719 09 19

Web sitesi, günümüzde işletmelerin olmazsa olmazlarından biridir. Web sitesi olmayan bir işletme ya çok yenidir ya da kaçırdığı şeylerden habersizdir.

Web sitesi işletmelerin bir kimliğidir. Bir işletme için web sitesinin olması ne kadar önemli ise işletmeye ait o web sitesinin ciddi, kurumsal ve profesyonel olması da en az o kadar önemlidir. Web sitesinde anlatılmak istenen şey doğru ve eksiksiz bir şekilde anlatılamıyorsa orada bir problem var demektir ve bu da işletmenin ciddi kayıplar yaşamasına sebep olur.

Web Sitesi Fiyatları Değil Web Sitesinin Kalitesidir Önemli Olan

Web sitesi fiyatları web tasarım firmasının kurumsallığına, kalitesine, güvenilirliğine ve en çok da yapılan web sitenin profesyonelliğine göre değişmektedir. Web sitenizi günümüzde 300 TL gibi çok komik rakamlara dahi yaptırabilirsiniz. Tabi bu web sitesi firmanızın kurumsal bir kimliği olacağı için 300 TL’ye yapılan web sitesi ile ziyaretçilerin firmanızın ne kadar kurumsal görüneceği de kocaman bir soru işaretidir.

Genellikle firmanız ve hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isteyen bir kişi ilk olarak web sitenizi ziyaret edecektir. Bu yüzden web sitesinde firmanızı, hizmetlerinizi, diğer rakip işletmelerden farkınızı çok iyi anlatmak durumundasınız. Aksi takdirde potansiyel müşterilerinizi veya mevcut müşterilerinizi rakiplerinize kaptırabilirsiniz.

Web sitesi bu kadar önemli miymiş dediğinizi duyar gibiyim. Evet web sitesi bu kadar önemlidir. Web sitesi sizin sessiz tanıtımcınızdır, pazarlamacınızdır.

Web Sitesi Yaptıracağınız Firmayı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Web sitesi yaptıracağınız firmayı seçerken fiyattan önce mutlaka kurumsal olmasına dikkat edin. Sizin şehrinizde olup olmadığının bir önemi yoktur, yaşadığımız dijital çağda farklı şehirlerde de olsanız çok güzel çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Önemli olan firmanın gerçekten işi ciddiye alıp ciddi bir şekilde süreçleri yönetmesidir. Mutlaka bir sözleşme ve ödemeniz karşılığında fatura kestirmeyi unutmayınız. Fatura kesmeyen firmalar genellikle kaydı olmayan, kurumsallaşmamış ve piyasada kalıcı olmayan firmalardır. Yarın bir gün telefonla ulaşamayabilir, hatta belirtilen adreste bulamayabilir ve web sitenizi kaybedebilir, tekrar yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Optilay Digital olarak profesyonel web sitesi tasarımı, e-ticaret, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama konularında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Eğer sizin de bir web sitesine ihtiyacınız var ise, fiyattan önce firmamın kurumsallığı gelir diyenlerdenseniz mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Unutmayın, Web sitesi firmanızın kimliğidir ve her şeyden önce gelir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir